Yaliavm sezondaki tüm marka ve yeni model hazır konfeksiyon ile hizmetinizde.Mavi Jeans U.S. Polo Assn. Lumberjack Twister

blog

 Demirkan Avm
Rüzgarların ve yağmurların mevsimi olan sonbahara artık veda etmeye hazırlanıyoruz. Güz, son demlerini yaşarken buna eşlik edecek Lumberjack botlar ise kış mevsiminin ruhunu bir kez daha seninle buluşturacak. Mevsim dokularından ilham alan Demirkan Avm stil kodlarıyla her sezon yanında!

Ses Getirenler
Masallardan öğrendiğimiz bir şey varsa, o da bir çift topuklu ayakkabının en sıradan günü bile büyüleyici bir hale getirdiği. Çünkü, ne kadar topuklu o kadar iyi!Günlük hayatına stil ve konforu getirerek bu mirası devam ettiren Lumberjack botlarla ise yaz sezonunda başlayan iddianı kışın da sürdür!                İz Bırakanlar
Dağ çiçeklerinin mevsimle bütünleşen büyülü renklerinin yanı sıra iki eski dost yün ve nubuk dokuların buluştuğu Lumberjack botlarla bu kış daha da sıcak geçecek.Attığın her adımda şıklığın ve konforun izini bırakacak bu ayakkabılarla Lumberjack rahatlığında kendini yaşa!


Konforu Yüksek
USPA botların içinde çocuklar mutlulukla oynarken sana düşen görev, onların bu mutluluğunu doyasıya seyretmek…Yumuşak kış dokulu ve kalın tabanlı bu botların detaylarında ise armalar tamamlayıcı bir görev edinirken ayakkabılar, günün her saatine uygun bir seçim olacak.